Naya's Design Studio​

Interior Design

עיצוב פנים חדרי שינה דורש המון יצירתיות וחשיבה, חדר השינה הוא המקום הפרטי שלנו. בין אם זה חדר ילדים, חדר מתבגר או חדר הורים, חדר השינה זה מקום המפלט שלנו וחשוב שנרגיש בו הכי נועים ונח.
אז איך מתאימים את חדר השינה לדייר.ת? איך הופכים חדר שבו מיטה ארון ושולחן כתיבה למשהו פרטי, אנטימי ואישי?
תחילה אכיר היטב את הדייר.ת של החדר, את ההרגלים, הצרכים, התחביבים וכל מה שהוא היה רוצה שיספק לו החדר הפרטי שלו. ואז אספק לו, באמצעות לוחות השראה, רעיונות יצירתיים לעיצוב פנים חדרי שינה . רעיונות שישלבו מענה פונקציונלי לכל הצרכים שלו, אך יחד עם זאת, משהו ייחודי ואישי שיהפוך את העיצוב למשהו שמתאים בדיוק עבורו.
במרבית המקרים, התחביבים את האדם הם מקור ההשראה שלי בעיצוב פנים חדרי שינה, אם בבחירת הצבעים, הטקסטורות והמרקמים, או ביצירת חללים אישיים במרחב המאפשרים לו.ה להביע את עצמם באופן שהיו רוצים.
אז היו יצירתיים, ותמצאו את העיצוב שהופך את החדר שלכם לפרטי וייחודי בדיוק עבורכם.

קצת מהפרויקטים שלי על קצה המזלג

המטבח הוא חלק מרכזי מאוד בבית, המטבח דורש מחשבה וידע מקצועי לתכנון נכון ופונקציונלי בעזרת מעצבת מטבחים יצירתית. בתכנון המטבח יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים, ממוצרי החשמל, סוג וגודל, ועד מגוון הכלים לאחסון וגודלם. בתכנון מטבחים נמצא כי לכל אחד מאיתנו כמות שונה של כלים והרגלים שונים בשימוש במטבח ולכן ישנה חשיבות רבה לאפיין אופן מדויק ומפורט את הצרכים והטמיע אותם בתכנון.
בתכנון מטבח יש לקחת בחשבון את החומרים השונים המרכיבים את המטבח. גוף ארון, חזיתות, ידיות, פרזול וכדומה. כמו כן, תכנון מטבח אינו "רק" ארונות, התכנון כולל את משטחי העבודה, חיפוי הקיר, תכנון התאורה ועוד. לכל רכיב במטבח יש מגוון רחב של חומרים ולכל אחד מהם תכונות שונות, איכויות שונות וכמובן מחיר שונה.
מעצבת מטבחים תידרש לספק מענה מקצועי מקיף לכל רכיבי תכנון ועיצוב המטבח, מענה שחייב להתבסס על איפיון הצרכים שלכם, ההרגלים שלכם וכמובן התקציב.
ברוב הבתים המטבח הוא לב הבית, הוא מקום המפגש המשפחתי היומיומי, ולכן חשיבות רבה לתכנן אותו נכון ונח בעזרת מעצבת מטבחים מנוסה, מוזמנים ליצור איתי קשר לקבלת ייעוץ

פרויקטים נבחרים

Contact Me

למידע נוסף השאירו פרטים:

מהי מעצבת הום סטיילינג? זו האחת שתהפוך את ביתכם למושלם. זו האחת שתדייק את העיצוב שלכם, שתוסיף את הגוון הנכון, הטקסטיל המושלם ופרטי הנוי שיחד ייצרו את התמונה השלמה של בית חם ומיוחד.
ואיך כל זה קורה? זה מתחיל בלוח השראה שישלב את החומרים, הטקסטורות והצבעים הנכונים לכל חלל וחלל בביתכם. משם נמשיך בבחירת כלל הפריטים הנדרשים, פרטי ריהוט והלבשה, חיפויים וגוונים לכל קיר ולכל פינה בבית. נבצע את כלל הרכישות הנדרשות מהספקים הטובים ביותר ולבסוף נשלים בסידור כלל הבית עד פרט האקססוריז האחרון.
במסגרת התהליך, מעצבת הום סטיילינג תשלב טקסטיל המעניק לחלל חמימות רבה. שטיחים, וילונות כריות וכדומה משרים תחושת רוגע ורוך לחלל ולכן נכון לשלב אותם במינון הנכון ובאופן המדויק.
לעיתים השינוי הגדול הוא בפרטים הקטנים ולכן בתהליך ההום סטיילינג לא תמיד נדרש להחליף את כל הריהוט בבית על מנת להגיע למראה המושלם. אך חשוב לשלב את הפריטים שיהפכו את מראה הבית למושלם!
מחפשים להוסיף לבית את הטאצ' המושלם? אני כאן לעזור ולהיות המעצבת הום סטיילינג שלכם.