Naya's Design Studio​

Interior Design

מעצבת פנים ברמת השרון זה דבר שכיח, עיר פסטורלית המאופיינת באחוז גבוה של בניה צמודת קרקע. עיר מטופחת שבאופן טבעי תושביה שמים דגש רב לעיצוב ביתם ומשקיעים מחשבה רבה בהפיכת מקום המגורים שלהם למקום נח, נעים וכמובן מעוצב.
הדירות הישנות גדולות ומרווחות וסגנון הבניה הישן הופך את הדירות הללו לנכסים עם פוטנציאל אדיר לתכנון, ועל כן תוכלו למצוא דירות מושקעות, מעוצבות להפליא ובעלות ערך רב.
לאזור המגורים השפעה רבה על רמת החיים ואיכות החיים שלנו. רחובות מטופחים, גינות ירוקות וסביבה שקטה ונעימה הם הבסיס לבית מושלם.
מעצבת פנים ברמת השרון, בבואה לעצב את הדירה שלכם, תתיחס לסביבה כמקור השראה מרכזי ותפיק את המירב מהערכים והאיכויות של מיקום הבית. תדאג להדגיש את הפתחים הצופים לאזורים פתוחים ומטופחים ותייצר אזורים בבית מהם ניתן לצפות בהם ולהנות מהסביבה הפסטורלית בה אתם גרים.
תכנון נכון ועיצוב מושלם נותנים דגש רב לסביבה ומשלבים את החוץ והפנים, דואגים שכל יתרונות החוץ יופקו גם בפנים הבית ובהתאם לאורח החיים של בני הבית.

קצת מהפרויקטים שלי על קצה המזלג

מעצבת פנים הרצליה

איך נבחר מעצבת פנים בהרצליה? בראש ובראשונה נדרשת ביניכם כימיה. מעצבת הפנים הולכת ללוות אתכם באחד מהפרויקטים המורכבים בחייכם. פרויקט המכיל בתוכו צרכים, אילוצים טכניים ותקציביים והמון פרטים והחלטות. ולכן, על מנת שהפרויקט יתנהל כראוי חשוב מאוד שתדעו שיש לכם על מי לסמוך. חשוב מאוד שתרגישו שאתם בידיים הנכונות והמקצועיות ביותר. רק אז תוכלו באמת לסמוך על מעצבת הפנים שלכם שתוביל אתכם לתוצאה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב שתראו עבודות קודמות שלה, למה? כי כך תוכלו להתרשם מהמקצועיות, מהירידה לפרטים ומהסגנון. חשוב גם לקבל המלצות מלקוחות שעברו איתה את החוויה ולשמוע איך היה עבורם התהליך. לבסוף, חשיבות רבה לפרטי ההסכם. ההסכם מפרט מה בדיוק אתם מקבלים, לאיזה רמת פירוט תגיעו איתה בתהליך. למה היא מחוייבת וגם למה היא לא. איזה סוגי מסמכים היא מספקת? באיזה חלקים של הפרויקט היא מלווה אתכם? לכל מעצב.ת יש שיטות עבודה שונות והיקף ליווי שונה. חשוב שתבינו בדיוק מה כולל התהליך ותוודאו כי הוא מספק עבורכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להגיע למטרה. מחפשים מעצבת פנים בהרצליה? מזמינה אתכם ליצור קשר.

פרויקטים נבחרים

Contact Me

למידע נוסף השאירו פרטים:

תהליך התכנון ועיצוב הפנים מתחיל במיפוי הצרכים של הלקוח, יחד נדייק את כלל הצרכים של כל בני הבית ונגבש את הסגנון העיצובי לכל חלל וחלל. לכל אדם יש צרכים שונים ובעיקר הרגלים שונים, אלה משפיעים מאוד על כל תהליך התכנון ולכן התכנון מותאם לכל לקוח באופן אישי.
מעצבת הפנים בהוד השרון תאפיין גם את הסביבה ואת השפעתה על ההרגלים והצרכים של בני הבית, כך שהתכנון והעיצוב יהפכו את הבית לנוח, פונקציונלי ונעים בדיוק בטעם האישי של הלקוח.
בתהליך העבודה נבצע איפיון מדויק לכלל הריהוט בבית ולכל פרטי האחסון, נבחר את החומרים השונים בהתאם לסגנון ונבצע תכניות מפורטות לביצוע על מנת שהתהליך יבוצע באופן מדויק וצמוד לתכנון. נרכז את כל שלבי התהליך ונגזרות התקציב בטבלת אומדן תקציב מפורטת שתלווה את הלקוח לאורך כל הפרויקט ותמנע חריגות מעבר לתקציב.
מעצבת פנים בהוד השרון תספק לך תכנון ועיצוב בתהליך מפורט מקצה וקצה ותבצע תיאום ציפיות על מנת שהפרויקט יהיה מקצועי, מסודר ובמינימום הפתעות.