לגור במלון יוקרה

להרגיש בית מלון

עיצוב חדר שינה לא חייב להיות סטנדרטי: מיטה, ארון שידות צד וחדר רחצה.
אפשר גם אחרת,
על זה נאמר, "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" ד"ר סוס.
ובתפיסתי, אם רק לרגע נצא מהסטנדרטים שהורגלנו להם ונאפשר לעצמנו לדמיין, נוכל למצוא שחדר השינה יכול להיות הרבה מעבר למקום לישון בו. שהרי בבתי מלון, בעיקר היוקרתיים שביניהם, הסוד הוא ביצירתיות, בשונה שהופך את המקום לכל כך מיוחד.
אז איך עושים את זה?
הנה לכם חמישה טיפים ודוגמאות:

  1. חדר ארונות – במרבית המקרים זהו חדר קטן וחשוך שמזמין בלאגן וחוסר סדר. אין בו מקום נח להתלבש והוא "תופס" חלק משטח החדר.
    אז מה אפשר לעשות? לפתוח את החלל ולייצר מקומות אחסון מתאימים ובכך להרוויח שטח ומרחב נגיש ונח יותר להתלבש.
  2. ארון בגדים – מי מאיתנו לא נדרש להמון מקומות אחסון? לעיתים ארון גדול ככל שיהיה אינו מספיק. לכן היו יצירתיים ותחשבו על אפשרויות אחסון נוספות. יצירת ארון סביב מיטה מאפשרת מקומות אחסון נוספים, נגישים ונוחים ואף משלבת את שידות הצד באופן יותר פרקטי.
  3. מקומות אחסון נוספים – יש לבחון יצירת מרחבי אחסון נוספים בהתאם לצורך. לזוג עם כמות בלתי נגמרת של זוגות נעליים, יצרנו, בנוסף למגירות הנעליים הגדולות בארון הבגדים, ספסל אחסון עם מגירות נעליים נוספות המאפשר ישיבה נוחה.
  4. אל תהיו מקובעים להרגלים ישנים – מי קבע שארון כיור חייב להיות בתוך חלל הרחצה? בחדר רחצה ממש קטן, בהצבת ארון הכיור מחוץ לחלל הרחצה התקבל מקלחון מרווח וארון כיור גדול, עם המון מקומות אחסון שהוצב מול הנוף. יש דרך מושלמת יותר להתחיל כך את הבוקר?
  5. פינות מותאמות אישית – לכל אדם יש צרכים אישיים המותאמים בדיוק בשבילו. למורה שאוהבת לבדוק את מבחני תלמידיה בשעות הערב יצרנו פינה שקטה בחדר עם כורסה נוחה ומפנקת בדיוק עבור הצורך, זאת בנוסף לפינת העבודה.
 

אז אם אפשר לגור במלון יוקרה, למה לא?!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.